אודות

מדוקס בע"מ נוסדה בשנת 1992. החברה מתמחה במתן שירותי הנשמה ובשיווק מכשור רפואי להנשמה ורפואת השינה למטופלי בית. עם לקוחותיה הרבים נמנים מוסדות וגופים ציבוריים, כגון: קופות החולים השונות, משרד הביטחון,בתי אבות, בתי חולים, מחלקות גריאטריות ולקוחות פרטיים.

מדוקס בע"מ מספקת ומשווקת חמצן בגלילים, מעשירי (מחוללי) חמצן, מערכות חמצן נוזליות, מכשירי CPAP ו-BIPAP לרפואת השינה ולתמיכה נשימתית ועוד. האספקה והשירות הם בכיסוי ארצי, הכולל מענה לכל תקלה  24 שעות ביממה. החברה מלווה את המטופל בהתאם להנחיות הגופים הרפואיים. מיד עם שחרורו מבית החולים מספקת החברה את הציוד לביתו, בלוויית הדרכה והוראות שימוש, והיא מספקת שירותי תמיכה ותיקון לכל אורך חיי המוצר. 

החברה הינה ספקית של מגוון מעשירי חמצן רפואיים ממגוון חברות מובילות, מעשירי חמצן נייחים ביתיים לשימוש של 24 שעות ביממה, וכן מעשירי חמצן ניידים קלי משקל עבור ניידות המטופל, כולל לטיסות ולשהייה בחו"ל. חברת מדוקס היתה החברה הראשונה אשר החדירה את מעשירי החמצן הניידים לשוק הישראלי החל משנת 2002. לרשותה ניסיון רב בתחזוקתם, והיא עוסקת במתן ייעוץ לצרכנים המתעניינים במעשירים אלו, ובהתאמת המכשיר ללקוח בהתאם לקריטריונים הרפואיים. החברה השלימה פרויקט מיוחד עם חברת אל-על, המאפשר שימוש במעשירי חמצן ניידים אלו בצי מטוסי חברת התעופה הלאומית. 

בנוסף מספקת חברת מדוקס בע"מ מכשור וציוד דיאגנוסטי נלווה, כגון מכשיר לבדיקת רמת ריווי החמצן בדם ומדי לחץ דם. כמו כן מספקת החברה גזים שונים למרפאות קופות חולים רבות ולמרפאות שיניים. 

חברת מדוקס בע"מ הינה יבואנית של חברת NIDEK MEDICAL ארה"ב ומפעילה מעבדת שירות, המוסמכת לתחזוקה ולתיקון של המכשור המשווק על ידה, כמו גם על ידי חברות אחרות. למדוקס ניידות שירות עם צוות טכני מיומן הפרוסים ברחבי הארץ למתן מענה מהיר בשעת הצורך. 

למדוקס בע"מ מוניטין רב, ושמה הולך לפניה במתן שירות ובאיכות מוצריה. על כך יעידו אלפי מטופליה במשך שנים רבות.
לחברה תו תקן ISO9001-2015  למערכת ניהול איכות ותו תקן ISO27001-2013 לניהול אבטחת מידע.

08-8565682